| dyanahanako a întrebat:

Stiti unde pot gasi tricouri cu imprimeu cu lup? poate un site sau un magazin. vreau tricou ca al fetei din videoclipul melodiei `stay high` de la tove lo.

3 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Nu stiu daca te ajuta prea mult, dar eu personal am vazut la New Yorker in ultima colectie ceva de genul. nu sunt sigura daca erau simplu sau mai avea si vreun scris.

| carlyhalatz a răspuns:

Hmm cam greu. cel mai bine e sa-ti faci un tricou personalizat... am cautat si nu prea gasesti pe net

| Elena1415 a răspuns:

Am gasit eu ceva : http://tspot.ro/lupi/15-three-wolf-moon.html nu e chiar la fel, dar poate iti place.