| AdiFCSB a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Tricou Adidas Real Madrid Home Sezon 2012-2013(RONALDO). am gasit pe net un site
http://magazin.stil.acasa.ro/......a119049450
aici scrie ca a expirat. Vreau sa stiu de unde pot cumpara un tricou original sa fie. Daca se poate un magazin prin Constanta. Daca nu stiti puteti sa-mi dati si un site ca fac comanda de pe net.Ms.

1 răspuns:
| emm1D24 a răspuns:

Http://www.tocmai.ro/......27436.html Nu m-am uitat la detalii si nu stiu daca e ce doreai tu, dar poate te ajuta :)