| anonim_4396 a întrebat:

Stiti unde se gasesc costume de dans oriental? SI cam care ar fi pretul? Sunt din Timisoara, dar nu conteaza, de oriunde din tara.

10 răspunsuri:
| KristinnaKr a răspuns:

Iti poti cumpara material si sa te duci la croitorie si sa til faca acolo ce model vrei tu. Mult succes!

| Lady Dee a răspuns:

Probabil ca se gasesc pe net.

sau de ce nu incerti sa il confectionezi, sau sa te duci la un croitor poate va putea el sa te ajute.

succes

| georgiana a răspuns:

Http://timisoara.olx.ro/vand-costume-de-dans-oriental-egipt-iid-35374172
Nu stiu cat este de sigur, este din Timisoara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti gasi in Bucuresti, dar sunt cam scumpe.in mall sunt sigura ca are sau daca nu la niste magazine de langa real.si in real te avertizez sa nu cauti pentru ca nu are nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mult pentru raspunsuri happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu un costum oriental lucrat manual, foarte frumos, nou, doar ca este marime mica, nu stiu dimensiunile tale. daca te intereseaza id meu este stanescu_nina(yahoo)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suna-ma pentru costum unicat 0744636123

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrati pe id-ul ''bijustil'' si va pot arata o gama variata de costume de dans

| CocaCola2013 a răspuns:

Buna. cunosc pe cineva care are de vanzare la 1 milion.