| GyoLove a întrebat:

Heey TPU. Am nevoie de ajutor. Incerc sa gasesc si eu o scoala de dans oriental in Galati, si peste ce am dat a fost doar Clubul Eva Dance care e tocmai la Liceul Lia, dar e prea departe de mine eu stau in micro 17, si daca stiti o scoala de dans oriental undeva prin apropiere si sa nu coste asa mult. Multumesc, anticipat. :*

2 răspunsuri:
| thelordoftime a răspuns:

Ahaa! Vrei sa dansezi din buric asa-i?
Nu cred ca exista decat acela de la Eva Dance in Galati fiind un stil de dans destul de rar! Succes in cariera dansatoare! happy