| amonynus a întrebat:

Stiti vreo crema care sa albeasca pielea si sa coste pana in 20 lei? daca ati putea sa imi spuneti cum sa o prepar acasa ar fi si mai bine. funda

4 răspunsuri:
| lauriss86 a răspuns:

Sa albeasca pielea? la ce anume te referi? ce iti doresti? ca sa stiu ce sa iti recomand

| amonynus explică (pentru lauriss86):

Adica daca te dai cu ea pielea ta devine mai alba. un fel de fond de ten permanent...

| lauriss86 a răspuns (pentru amonynus):

Interesant! pe la olay cred ca ar avea dar cred ca urcade 20 de leisadsa imi spui daca gasesti ca sunt curioasa.muah

| FaraNume1249 a răspuns:

Si eu imi doresc acelasi lucru.XD
Anunta-ma daca gasesti ceva.T.T