| eu.;] a întrebat:

Stiti vreo cura de slabire eficienta?big grin...
thanksss >D< :*

3 răspunsuri:
| Lady_4667 a răspuns:

Bună!
Uite un program bun:
Mananci micul dejun, pranzul si cina (nimic intre mese)
Dimineata poti manca ceva de genu` : cacao cu lapte, cereale, un sandwich, sa bei ceai...
La pranz sa eviti cine stie ce mancaruri. Poate fi de-ajuns un castron cu supa.
Seara poti manca o salata, carne la gratar(carnea de pui la gratar nu ingrasa), peste la cuptor, piure, legume...

Cel mai important element dintr-un regim e sa bei multe lichide.De preferat ceai facut in casa si apa Plata.

Fara sucuri acidulate, snacksuri, fast food...

In fiecare zi sa faci miscare cate 30 de minute. happy
Sper sa te ajute love struck
Fundiţa? happy

| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Nu stiuthinking Eu am slabit in 3 luni 15 kg cu ceai"Silueta perfecta"de la firma Fares, dar merge si cu ceai verde, fara zaharwinking, si am mancat de toate:-p
Succes>big grin

| abcdc a răspuns:

Eu te sfatuiesc din proprie experienta sa renunti la dulciuri si la mancarurile foarte grase, sa nu mai mananci dupa ora 7 seara. Si nu in ultimul rand, cel care are cea mai mare importanta este sportul. Sper ca ti-am fost de ajutor! succes.kiss