| Marckus a întrebat:

Stiti cumva o cura de slabire eficienta? Dau fundita+vot!

Răspuns Câştigător
| thevampirediariesfever a răspuns:

Daca ar fi sa ne luam dupa persupusele metode de slabit, poate ca ne-am infometa pana am muri.Solutia cea mai buna consta in mesele dese (4-5 ori pe zi), dar unele dintre ele sa fie mici gustari. Elimina produsele junk.Nu te stresa prea tare in legatura cu dietele, pentru ca mai rau faci.NU APELA LA PASTILE! Iti fac rau.Nu uita de un program de exercitii zilnice!

2 răspunsuri:
| Raduku_1530 a răspuns:

Sa tii regim si sa umblii la alergat.Eu am avut 65 de kg si acum am 55. happy funditaaa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putina atentie la alimentatie(elimina pe cat posibil din aceasta produsele fast-food,mezelurile si alte preparate,dulciurile,chips-urile, sucurile si alte porcarii din comert si nu consuma in cantitati mari nuci, alune sau fistic.In rest, mananca incet si mesteca bine mancarea si bea minimum 2 l de apa zilnic; consumata inainte si dupa masa, in special, aceasta mentine senzatia de satietate mai mult timp)combinata cu 20-30 de minute de alrgare/zi, te va ajuta sa slabesti treptat, frumos si sanatos.Succes.