| jo_7070 a întrebat:

CEE cura de slabire foarte scurta si eficienta stiti? (sa o pot tine acasa. sa nu fie costisitoare)! funda ceva bun!

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună! În primul rând dietele scurte nu sunt eficiente, iar cele lungi sunt cam plictisitoare. Alege o dietă medie(dacă ai şi răbdare poţi să o ţi pe aia lungă).
Mie îmi place cel mai mult dieta Weight Watchers(cu puncte). Nu e costisitoare pentru că vei mânca aceleaşi lucruri ca de obicei, iar părinţii nu vor trebui să facă cheltuieli suplimentare. Eu spun că e şi eficientă, deoarece... până la urmă mănânci tot ceea ce vrei(dar mai puţin. Succes!
http://www.culinar.ro/......Watchers-/