| pure9 a întrebat:

Ce vopsea de par imi recomandati si mie? Una care sa prinda si sa tina calumea. Am fost facuta un roscat inchis dupa care mi-am facut decapaj si m-am vopsit aproape de nuanta mea, un saten mai inchis insa a mai ramas din fosta culoare si parul inca este un pic mai deschis si mai are cateva firisoare roscate. Nu ma deranja culoarea insa problema este ca de la radacina a inceput sa se ia si arata cam urat. A-si vrea sa ma vopsesc un ciocolatiu, sau un maro mai cald asa. Ce vopsea imi recomandati? (P.S - am fost facuta inainte cu L'oreal si curgea la spalari de ziceai ca e nuantator nu vopsea ). Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca Wella, mama e hairsylist si ea mereu o foloseste. Am si eu suvite facute cu ea si si-au pastrat foarte bine intensitatea si tin foarte mult.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Londa,syoss sau wela iti recomand

| adrianamara a răspuns:

Vopseaua de la avon nuanta 6, 7

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incerca COLOR OFF- este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, il poti comanda la nr 0754921669:
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional