| ღKimKimmyღ a întrebat:

Stiti vreun site cu care pot face pozele mai mari? Adica multe poze tari le gasesc uneori la marimi de genul 150x132, vreau sa stiu daca exista vreun site care sa ma ajute sa le fac cv de genul 1031x989... dar fara sa se faca neclare...
Funda!

Răspuns Câştigător
| a34123 a răspuns:

Salutare, Gabi. Din pacate nu se poate face asta. Poti converti din mai mare in mai mic, insa invers nu este posibil, pentru ca si-ar pierde calitatea si nu s-ar intelege nimic.

2 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Sunt şi site-uri din astea, problema este că pixelii nu se pot mări, aşa că dacă o poză de 150X132 o faci 1031X989 nu se va vedea mare lucru...

| pavdany92 a răspuns:

Le poti mari dar pierzi din calitatea pozei, program sa mareasca fara sa se piarda din calitate nu stiu daca este, iar cele care le maresc cam toate fac acelasi lucru deci cel mai simplu fa pozele in calitate mai mare big grin