| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa modific pozele si nu stiu cum, in sensul ca vreau sa fac un colaj cu mai multe poze. Nu stiti un program care sa ma ajute?

14 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Stiu un program, se numeste Photoscape, este usor de inteles si manevrat, nici nu se compara cu Photoshop la dificultate. Poti modifica o poza cum vrei tu, in toate modurile posibile.
Uite aici un link, de aici l-am downloadat si eu. Este de incredere, sa nu ai nicio grija:
http://photoscape.en.softonic.com/
Sper ca te-am putut ajuta.O zi buna:)

| AlysukaAlysuka a răspuns:

Uite asta e foarte tare::::::http://www.picnik.com/

| BlackBlood76 a răspuns:

PickMonkey.e foarte bun!

| Bos_de_Bos_Lilica_1992 a răspuns:

Vreau sa modific poza

| Petre_Claudia_1986 a răspuns:

Vreau sa editez poze

| Dragutzu_Casian_1991 a răspuns:

De ce sunt fetele curvelaughing)

| RuSu_Andreea_1998 a răspuns (pentru Dragutzu_Casian_1991):

laughing pentru ca nu au avut parte de educatia de acasa .....si probabil pentru ca le place laughing)

| violettamia a răspuns:

Poti sa il folosesti pe pizap