| AmIraPrinceSs a întrebat:

Stiti vreun site cu lentile de contact de calitate si ieftine?
As vrea si eu pareri de la pers. care si -au cumparat nu de la cei care isi dau cu parerea.
Funda

3 răspunsuri:
| gloria a răspuns:

Uite de aici mi-am luat eu:)aproape toate culorile:D recomand cu drag! http://lentiledecontact.biz/tip/lentile-shine

| Ritmu a răspuns:

Daca vrei sa ai probleme cu vederea, cumpara de pe site-uri ca cel de mai sus. Mare greseala! Lentile facute "pe vapor", fara nicio garantie a calitatii. Producatori ADEVARATI de lentile colorate, care produc si lentile medicale sunt: Bausch&Lomb, Ciba Vision si Johnson&Johnson. In rest, risti sa ai probleme cu vederea, in timp pot deveni ff grave! Oricum, intereseaza-te si citeste inainte despre purtatul lentilelor. Cat despre magazine online mare, mare grija! Sunt f putine magazine serioase si multi "bishnitzari online". Eu iti pot recomanda de ex www.drlentila.ro. Eu am cumparat o data, dar am o vecina care a cumparat de mai multe ori de la ei, colorate dar si doar de vedere. Sunt seriosi si atenti si cel mai important: comercializeaza de la producatorii de mai sus. Vad ca acum au si o promotie de livrare gratuita prin curierat rapid.

| Ritmu a răspuns:

Le rasfoiam siteul si am dat peste acest ghid: http://www.drlentila.ro/ghid-lentile-de-contact... Citeste asta inainte de a purta!