| ANONIMAAA37 a întrebat:

Stiti un site unde pot sa gasesc lentile de contact colorate ieftine? Nu imi trebuie pentru vedere

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Nu iti recomand. Chiar daca arata "cool" pot sa apara complicatii de la prostiile de genul.

Ai grija de ochii tai, poate ca tu nu realizezi dar esti foarte norocoasa caci ai o vedere buna.
Stiu ce spun, am ochelari de la 4 ani.

Oricum, culoarea ochilor nu conteaza. Da, poate ca unii ies in evidenta caci sunt diferiti dar personal as prefera niste ochi caprui *normali* care sa vada normal decat niste ochi albastri, foarte frumosi dar care sa aiba probleme.

Alt sfat ar fi : ai 12 ani, fii atenta caci de multe ori pretul reflecta si calitatea!

Daca iti iei produse de genul atunci ai grija sa nu fie tocmai ceva foarte ieftin caci lucrurile ieftine sunt si prost facute de cele mai multe ori si iti pot pune in pericol sanatatea.

1 răspuns: