| biby29 a întrebat:

Stiti vreun site de unde as putea comanda extensii de par? dar sa fie ieftine sau la oferta. O vecina de-a mea si-a luat cu 50 de lei, dar nu mai stie site-ul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.extensiidepar.com

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti din bucuresti gasesti in magazinul idm cu 10 lei suvita si e destul de lata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti din bucuresti gasesti in magazinul idm cu 10 lei suvita si e destul de lata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe okazii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in obor cu 5 lei suvita.singura chestie este ca se incurca ff repede parul si trebuie sa iti cumperi altele...pentru mine sunt de unica folosinta