| foz a întrebat:

De unde as putea comanda extensii din par natural ieftine?
Multumesc! happy

5 răspunsuri:
| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns:

Www.extensii-perfecte.ro eu de acolo le am, preturile sunt catalogate dupa lungimea extensiilor. sper ca am fost de ajutor!:D

| Abcdefg123 a răspuns:

Sa fie si naturale si ieftine;]] mai rar :p.

| stefy_8347 a răspuns:

Nu prea sunt ieftine extensiile de par, dar sunt de la syoss care is 300 lei, dar is cams cumpe dar sunt ff bune si sunt din par natural, decat sa ei extensie artificiala care nu te tine nici 2 zile(nu o poti spala sau sa o pieptani). Iti recomand de la syoss.

| royeti a răspuns:

Uite aici, ai si poze: http://www.inevitabil.ro/......fesionala/