| Alecsa_5947 a întrebat:

Stiti vreun tratament pentru cresterea parului?love struck

Răspuns Câştigător
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Ulei de ricin iti aplici la radacina parului si freci cu birucul degetului apoi stai 2-3 ore cu un prosop in cap daca vrei sa fie mai eficient poti sa stai de seara pana dimneata

5 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Uleiul de ricin

| Jullie_2542 a răspuns:

Http://tipdeck.com/how-to-get-long-hair-fast Nu l-am citit pe tot dar sper sa te ajute macar putin sau sa-ti faca o idee.bafta

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Radacina firului de par pardon*

| xCookiieMonster a răspuns:

Da. stiu eu. cand eram mica ca sa imi creasca parul foloseam sampon de musetele.nu de alceva.doar de musetele si sa vezi rezultate dupa 2 saptamanii. daca te speli de 2 3 ori.este adevarat.

| sabryfrumsik a răspuns:

Uleiul de masline dar sa nu fie in exces