| ella30 a întrebat:

Stiti vreun tratament pentru pistrui? Am cativa pistrui pe fata si vreau sa ii fac sa dispara ca nu imi plac. Imi face fata de parca ar fi patata sadsadsad. Multumesc love struck

Răspuns Câştigător
| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Pistrui sunt simpatici si iti zic sa nu renunti la ei, dar ai putea sa iti dai cu fard mereu, daca nu iti convine ai putea sa pui lactate pe fata(lapte,. branza...)Succes!winking

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu se retrag până la 18 ani va trebui să faci o terapie cu laser.
Pa, pa.

| petrica1111 a răspuns:

Cu spuma de lapte proaspat. daca nu incearca doar cu lapte.

| valentingb a răspuns:

Laser frate!
mie imi plac fetele cu pistrui, au un punct in plus fata de restul.
cu breton... vai vai ce imi plac!

| alecx4music a răspuns:

Pistruile te fac mai sexy happy arati excelent!

| SpaNu88 a răspuns:

Ador fetele cu pistrui :X