| Deni_2763 a întrebat:

Salhappy stiti cumva o chestie naturala adica facuta in casa ca sa dispara pistrui?big grin

Răspuns Câştigător
| lllullla a răspuns:

Nu stiu naturala. dar stiu una foarte buna. din gama svr sau isis pharma crema depigmentanta. te costa cam 40 - 60 de lei. e cam scumpa dar scapi te pistrui.

4 răspunsuri:
| AliceIDK a răspuns:

Deni_2763, din pacate, nu stiu! Exista creme pe care scrie CREME NATURALE, de exemplu, dar sunt mai scumpe. Cea mai naturala solutie este sa te lasi asa cum esti! Sunt sigura ca esti frumoasa!

| Comoaracasei a răspuns:

Pistruii dispar odata cu trecerea anilor, dar nu neaparat.

| alexandraMD a răspuns:

Sa stii ca eu am pistrui si am incercat diferite leacuri babesti si chiar creme(unele f scumpe) si nu au functionat.Mie mi se spune ca pistruii sunt sarmul meu si sunt deosebiti si ca ar trebui sa-i las asa cum sunt,acum nu stiu ce sa iti zic, eu sunt sigura ca arati super cu ei, nu ii mai baga in seama pana la urma nu sunt chiar asa de rai...