| angelmiki a întrebat:

Stiu ca e o intrebare tanpita dar va rog sa raspundeti : am cunparat unghii false si am primit acel tubulet cu lipici dar tubuletul avea prea putin si nu a fost suficient nici pentru 2 unghi. pot folosi alt lucru pentru a le lipi si daca da ziceti-mi va rog!

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

NU NU NU! Nu incerca cu super glue sau alt lipici de genul deoarece iti distugi unghiile, du-te la magazin si ia un lipici special de unghii, se gaseste mai la toate magazinele.

7 răspunsuri:
| Metamorphose a răspuns:

Hei întrebare „tânpită" se scrie „ tâmpită" și da, poți folosi superglue liniștită.

| Differentx13 a răspuns:

Poți folosi SuperGlue sau Picătura, dar unghiile nu vor arăta prea bine când le vei da jos.

| linsey a răspuns:

Du-te la acelasi magazin si vei gasi lipici special pentru unghii laughing

| blk23 a răspuns:

Eu nu iti recomand sa lipesti cu super glue, iti distrugi unghiile :|

http://www.unghii-false.ro/unghii-gel/lipici-cu-pensula-7-5-gr

| mayweather01 a răspuns:

Da poti folosi altceva de exemplu: SuperGlue big grin

| Vilcan a răspuns:

Se pune "m" inainte de "p" si "b"(nu la toate cuvintelehee hee. Nu cred ca intrebarea este tampita.

| andreea12 a răspuns:

Iti vei distruge unghiile dar dupa ce le vei pune cu superglue, o sa.ti cada dupa aceea poti folosi un tratamentwinking