| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e putin probabil, dar are cineva geanta asta de la Avon de la pagina 133 http://www.catalog-avon.ro/catalog-avon.php?
Vreau sa comand,mi se pare buna sa o folosesc la scoala,dar incap mai multe caiete studentesti in ea?:) stiu ca da si dimensiunile, dar nu pot sa-mi dau seama pentru ca am impresia ca nu sunt exacte.
Am vazut ca multe fete isi cumpara genti de la Avon...deci are cineva?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

O am eu! Este foarte incapatoare dar mai ales, foarte frumoasa.
Cel putin, mie imi incap si dosarele in ea si nu se indoaie deloc.
Ia-o ca merita.