| teiube a întrebat:

Buna am si eu o nelamurire as vrea sa comand ceva de la avon mai precis o geata care imi place foarte mult dar la mine nu este nici un reprezentant si nu stiu ce safac de obicei nu comand dar uitandu-ma pe un catalog am vazut aceasta geanta cine ma poate ajuta

2 răspunsuri:
| Bubbles a răspuns:

Daca vrei iti pot trimite eu o brosura in fiecare campanie prin posta. Daca inca mai este valabil ceea ce ai zis trimite-mi un mesajhappy

| Picaturi1de2apa3 a răspuns:

Ai putea cauta un reprezentant si sa ii dai naumarul postei la care figurezi si sa iti trimita pachetul, eu asa as face happy Salut!