| SiSi_1177 a întrebat:

Sub buza acum recent mi s-a facut o bubitza si nu stiu cum sa scap de ea stiti voi vreo metoda?

3 răspunsuri:
| lollipopzz a răspuns:

Eu cred ca bubitza aia e un herpes. Poti sa il tratezi prin punerea unui plasture herpes pe care il poti cumpara din farmacii si este aproximativ 8 lei. Poti sal tratezi si cumparand cutiuta cu minuni de la oriflame care este 15 lei.
Sper ca te-am ajutat!:*

| εʟεпα a răspuns:

Da-te cu tetraciclina.sau las-o asa o sa iti dispara ea

| JustAStar a răspuns:

Acea bubitza este un cos si daca vrei sa scapi de el foloseste demachiant inainte de culcare si puneti o crema exfolianta...bafta! XoXoJustAStar