| EstiIncompetent a întrebat:

Sunt baiat, am parul pe partea stanga, cum as putea sa-l dau pe dreapta ca nu-mi iese deloc si daca dau cu pieptenele sta ciufulit rau. Trebuie sa ii spun la frizer ca o sa vreau sa port parul pe partea respectIva?
asa as vrea sa-mi stea http://photo2.ask.fm/......l/file.jpg

1 răspuns:
| Tensai a răspuns:

Incearca sa-l dai pe partea dorita cand e ud cu un pieptene si sa-l usuci asa tinandu-l cu pieptenele in directia respectiva. daca ai placa de intins parul o poti folosi dupa ce il usuci bine si sa-l intinzi in aceeasi directie. un pic de fixativ si va sta. daca nu din prima, mai incearca. foliculii isi vor modifica pozitia ulterior.