| Maruska5 a întrebat:

Salutare! Am fost la frizer si mi-am facut o schimbare, ca am vazut ca iar se poarta, e prima data cand am stilul acela de frizura cu parul intr-o parte (sunt baiat), am o neamurire, in ce parte se poarta parul? In partea dreapta sau stanga? Eu il am in partea stanga si pe foarte multi baieti am vazut ca il poarta in dreapta, care-i faza? Daca il port spre stanga ies vorbe sau chesti de genu?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Fiecare isi poarta parul pe ce parte are chef. Nu prea conteaza aspectul asta. Poarta-l cum iti place tie, cum iti sta tie mai bine.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Il porti cum vrei. Nu e treaba altora in ce parte bate vântul in părul tău.