| H20Deliring a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa stiu cam de cati cm ar trebui sa am parul pentru a putea sa il prind in coada.Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

Bretonul trebuie să-ți vină cam pe la nas sau chiar până la buze.

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Si tu vrei sa arati ca un sac de gunoi legat la gura?

| vocea a răspuns:

Salut, daca ti parul prins strans este fortat sa creasca mai repede si intr-adevar ii poti lua periodic din varfuri dar depinde si de mana celui care te tunde.cred ca toti am fost la diferite frizerite si parul a crescut in ritmuri diferit.