| dulc3'maria a întrebat:

Sunt bruneta vopsita.parul meu natural este saten cam asa http://www.divahair.ro/......0_diva.jpg si as vrea sa ma vopsesc culoarea mea naturala saten si sa il las sa creasca sa nu il mai vopsesc alta data.sa nu il las acum asa ca se vede naspa cand creste daca e negru. m-am vopsit negru albastrui acum 2 saptamani si as vrea sa ma vopsesc saten.cand as putea? peste cat timp? sa ma spal mai mult ca sa se duca culoarea sa pot sa ma vopsesc? o singura data ma mai vopsesc culoarea mea saten ca sa creasca bine sa nu se vada naspa.mss

4 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Ca idee cu un decapant de la bess (75 lei) ai rezolvat problema de tot asta daca te-ai vopsit doar o data pe par... tine vreo 40 min... primele zile arata deschis apoi se inchide la culoarea ta naturala

| dyana_8491 a răspuns:

Te sfatuiesc sa astepti in jur de 2 luni sa se duca culoare, apoi sa te vopsesti intr-o noanta cu un ton mai deschisa decat culoarea ta naturala( asta fiindca ai fost vopsita inchis)

| x.nails a răspuns:

Cred ca a trecut deja suficient timp ca sa te poti vopsi iar. Incearca sa gasesti o nuanta cat mai apropiata de culoarea ta naturala pentru a nu se observa diferenta in timp.

| brunetteee a răspuns:

Trebuie sa astepti cam 2-3 luni ca sa te vopsesti iar