| anonim_4396 a întrebat:

Ma vopsesc brunet (negru-albastrui) de cativa ani aproape lunar si as vrea sa revin la culoarea naturala (saten deschis) din cauza ca parul imi cade de la vopsit, se decoloreaza intr-o saptamana si radacinile se observa foarte rapid.
Cum as putea sa scap de negru?

1 răspuns:
| andrddaa a răspuns:

Vopseaua nu face nicio data bine la par mama mea obisnuia sa se vopseasca in fiecare luna. Te poti decolora sau vopsi culoarea pe care o aveai dar cel mai indicat ar fi sa il lasi asa si sa cauti tratamente pentru caderea parului.