| franka a întrebat:

Sunt bune cremele pentru indreptarea parului?

5 răspunsuri:
| Lyiia a răspuns:

In general, cremele pentru indreptarea parului nu sunt atat de bune.Dar cele care chiar functioneaza sunt foarte scumpe si la pliculete mici.
Cel mai bine ti-as recomanda un sampon pentru parul rebel...care ti-l indreapta garantat.Crede-ma l-am testat eu.
Sau poti folosi placa.Ai grija insa sa nu ti-l arzi.O folosesti dupa ce te speli pe cap si te usuci foarte bine. Daca respecti acestea, parul va fi drept vreo 2-3 zile.Cel putin, asa e la mine.
Succes!

| Honeybunny a răspuns:

Nu prea, pare uns parul dupa ce te dai cu ele.

| tomyk a răspuns:

Nu toate! am o verisoara care a folosit o crema de indreptat parul(nu dau nume)si a inceput sa ii cada parul! Acum nu stiu ce sa zic ca nu toate te "distrug". trebuie sa fi atenta la modul de utilizare(sa citesti "prospectul") si sa nu iti dai cu ea de parca ar fi apawinking. Sper ca te/am ajutat...

| Dragosh195 a răspuns:

Mama mea a folosit si parul ii este unsuros si cu matreata deci iti recomand sa nu le mai folosesti foarte des!

| Silence_1239 a răspuns:

CRemele poate nu sunt bune insa poti folosi ceva sprayuri inainte de al indrepta daca nu vrei iti poti cumpara o masca de par pentru a repara parul ars si despicat la capete! Succesehappyhappy