| Iuliaioanad a întrebat:

Sunt bune extensiile de pe divisima.ro( ma refer la cele clip on)? Are cineva? Sunt seriosi cei de pe acest site?

Răspuns Câştigător
| Roobeertaa a răspuns:

Nu am incercat sincer..de ceva vreme caut un site serios.Am comandat de pe cateva si sunt total dezamagita, foarte multe comentarii bune, calitate proasta.Comanzi ceva iti vine altceva...Eu zic sa te interesezi fffoarte bine cand iei in general extensii [la un pret mare] de pe net.cea mai sigura solutie e salonul din orasul tau sau cand vine coletul nu face prostia sa il iei si sa pleci ca dupa aia daca e ceva neinregula vei fi tratata cu indiferenta.Bafta si informeaza-te foarte bine, nu te lasa influentata de unele comentarii de bine!

4 răspunsuri:
| HimoSsa a răspuns:

Este un site foarte serios! Sora are de la ei extensii de par si este foarte multumita de ele.happy

| Iuliaioanad explică (pentru HimoSsa):

Dar tu mi-ai rasp si la cealalta intrebare ..si mi-ai sp acelasi lucru dar despre divinehair ...nu despre divisimabig grin De ce?

| HimoSsa a răspuns (pentru Iuliaioanad):

De aia am avut impresia ca asta a mai fost insa nici n-am tras atentia credeam ca eu nu am mai trimis raspunsul.:d Senzatia aia de Deja vu.``big grin

| Diana4you97 a răspuns:

Bună Iulia! Este printre cele mai serioase magazine online ce comercializează extensii. Este un magazin vechi și cu multă experiență. Dacă dorești și alte păreri îți recomand http://parerimagazin.ro/pareri/divisima-ro/