| AlexandraAlee a întrebat:

Sunt bune extensiile? la ce pret sunt? as dori niste extensii. urgent straight face. as dori sa stiu cam la ce preturi sunt prin orasul Piatra neamt. funda/

Răspuns Câştigător
| Crixie a răspuns:

Exact, depinde de care. Daca iti iei cu clips, atunci o sa iti ia aproximativ 30 de minute sa ti le pui si o sa te simti bine doar ca doare daca trage cineva. happy. Si cand faci baie, nu trebuie neaparat sa le scoti doar ca nu te poti spala cum trebuie. Cele cu ceara, sunt destul de ok. Se pun cu placa [care topeste ceara], doar ca dupa ce le pui, o sa ai doar ceara in par, dar se duce dupa vreo 5 spalari. Si daca vrei sa le dai jos, trebuie tot asa cu placa ca asa se topeste toata ceara si nu mai are ce tine acolo. Si despre pret, depinde. Daca iti iei din par natural, te pot costa 130 de lei cam asa. Restul, nu stiu. Le gasesti sa faci comanda la orice hairstylist care iti face comanda pe baza de culoarea ta de par si le primesti acasa. De obicei, cele nemtesti sunt cele mai bune. Sper ca te-am ajutat. Pupici.

1 răspuns:
| MaximAmSpus a răspuns:

Depinde ce extensii, clips sau silicon. Alea cu silicon nu sunt prea bune.iar alea cu clip.e mai mult pentru look-uri.Sa arati bine, cu parul lung.dar daca tragi mai tare se scot.