| AndaIcz a întrebat:

Sunt bune la ceva mastile de par de la Kallos?

Răspuns Câştigător
| InnaBotezatu a răspuns:

Da. Eu am incercat masca intensiva pentru par uscat si vopsit si chiar au dat rezultate:*

2 răspunsuri:
| Pufi1999 a răspuns:

Eu am avut una foarte veche, expirata de vreo 2 ani sau chiar mia mult si si-a facut treaba extrem de bine

| ceaiuldetei a răspuns:

Depinde de structura fiecăruia și depinde de fiecare cum suportă anumite chestii.

În principiu, nu ar trebui să ai probleme. Sunt foarte bune, sunt ieftine, se folosesc în saloanele mari și mici de înfrumusețare și sunt de calitate.

Acum, tu ești cea care hotărăște. Tu știi ce este mai bine pentru frumusețea și hrănirea părului tău.

Personal, m-am înțeles bine cu ele, dar mai poți asculta și alte păreri.

Sugestie: poți folosi cu încredere și uleiul de măsline și ouăle bătute.

Cu ulei te "mângâi" ușor prin păr, îl lași câteva ore și pe urmă îl speli. E hrănitor și de altfel este foarte bun și pentru piele.

Cu ouăle bătute, îți speli părul. Este ceva mai tradițional, însă este de efect.

Orice decizie iei, să îți fie cu folos.