| Sweetdreamsyou a întrebat:

TPU! Ce parere aveti despre produsele de la Kallos? Mai ales mastile de par si serul pentru varfuri. Sunt bune? Isi fac treaba? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| FlorentinaF a răspuns:

Buna! Eu folosesc balsam pentru par de la Kallos de 2-3 ani si sunt foarte multumita. Lasa parul moale si curat, iar pretul este extrem de mic. Mi-am cumparat recent si un sampon, dar inca nu l-am folosit. Nu am auzit lucruri rele despre Kallos.Am multe produse de la ei, nu doar pentru par.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Depinde foarte mult de produs. Nu toate produsele sunt la fel. De exemplu firmele cunoscute gen Avon sau Oriflame au produse bune însă unele sunt de toată jena. Așa și aici...eu n-am auzit să se reproșeze ceva de Kallos.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai fiecare firma are diferite produse care, unele mai bune, altele mai putin bune. De ce nu iei de la Avon?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi plac.
Nu-s bune. ---- Asta din punctul meu de vedere.

Măşti de păr îţi poţi face şi cu ce mai găseşti prin bucătărie: cu bere,cu miere,ou,iaurt,cu tot felul de uleiuri, cu multe.
Dacă vrei neapărat o mască mai bună poţi încerca de la Garnier, Marseille, Pantene sau Dove.

Iar pentru vârfuri(alea despicate), taie-le. Saau... Altă idee nu am.

Ps. Nici produsele de la Avon nu-s cine ştie ce. Doar reclama de ele.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Am incercat balsamul si este foarte bun.