| dorinta04 a întrebat:

Sunt bune pentru cosuti, punte negre si pete produsele de la avon de la planet spa sau solution? fundita

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Nu stiu ce sa spun despre produsele de la Avon, dar poti folosi crema Garnier Pure Active. Trebuie sa te dai zilnic cu aceasta si este buna cam pentru toate tipurile de ten. Nu usuca prea tare. Sau mai este crema de la Gerovital, insa este mai mult pentru cosuri. Aplici crema pe cos si lasi noaptea sa-si faca efectul. Sau poti merge la dermatolog sa iti recomande ceva pentru tipul tau de ten. Poti incerca si produse de la Avon, dar ai grija: daca dupa prima aplicare observi ceva suspect la tenul tau (iritatii, pete, semne, urme) inceteaza sa o mai folosesti (valabil pentru toate cremele, nu numai de la Avon sau Oriflame). Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| cosmywooz a răspuns:

Da

| NatyNate a răspuns:

Nu prea cred... Multi spun ca astea de la avon nu sunt bune...Incearca si tu altceva.

| deeew a răspuns:

Eu sunt reperezentant. si sincer mie mi se par mult mai bune produsele de la planet spa... sper ca
te-am ajutat