| Bogdana a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Planet Spa de la Avon?happy

4 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Salutare natiune!
Yo am fost reprezentant la Avon, dar nu mi se par extraordinare, in 4 luni nu prea am descoperit nicio diferenta cat le-am folosit.Sunt unele firme mult mai bune decat Avon, care chiar au efect, cum ar fi Amway, care este firma internationala.

| Bogdana explică:

Multumesc la toti pentru raspunsuri.eu le folosesc si sunt destul de multumita.happy. voi incerca sa folosesc produse si de la alte firme cum ar Amway.

| x_7728 a răspuns:

Planet Spa este o gama f buna, ti. o recomand
>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cele mai bune eu sunt lider avon si stiu daca vrei mai multe detalii cautama la id meu : sweet_angel_for_you80. astept