| Rebeca22222 a întrebat:

Sunt bune produsele de la miss sporty? Ati incercat? Am vazut ca sunt mai ieftine dar nu stiu si cat de bune.:d Funda!tongue

Răspuns Câştigător
| iulia_9095 a răspuns:

Eu folosesc fond de ten pentru. ten tanar,lac de unghii si rimel rezistent la apa,mie mi se par destul de bune,nu am ce sa reprosez, acum, depinde de fiecare ce gusturi are...

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu am avut rimel era destul de bun happy

| kanajambe a răspuns:

Am creion de ochi, e f bun
Fondul de ten nu prea acopera, dar.big grin

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Sunt bune...nu extraordinar ca cele de la Maybeline sau alte firme mai mari, dar sunt mai bune decat cele luate din piata sau de la tarabe. Eu am lac, si e bun, nu se cojeste, dar se ingroasa in timp...ca orice alt lac. Eu ti-as recomanda totusi daca vrei ceva ca fondul de ten sau farduri, ceva mai de calitate, si mai scumpe; macar stii ca o sa te tina.

| Rebecca_8414 a răspuns:

Am si eu un rimel si lacuri de unghii mie mi se par bune dar nu se compara cu cele de la Maybelline sau Dior.