| xandra_3994 a întrebat:

Mi-am luat un luciu d l Miss Sporty(nu am gasit MaXfactor). Voi aveti vreun luciu d l Miss Sporty, va plac produsele d l aceasta firma?big grin

6 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Eu am avut un gloss cu sclipici de la miss sporty si mi-a placut. nu era senzatonal dar era bunisor la banii aceia. avea niste inimioare pe capac parcathinking

| Nicoleta a răspuns:

Da, au produse bune, chiar daca nu sunt chiar asa de promovate precum alte firme

| Bubuletz a răspuns:

Luciu de bune nu am dar am oje si pot spune ca sunt foarte bune.La pret mic sh rezista mlt timp pe unghie.Eu in principiu am o parere buna despre Miss Sporty. Fundita?:*Pwp

| lolomiley28 a răspuns:

Miss sporty e super. Am si eu un luciu Fabulous Sorbet miroase bine si arata bine si acum mias mai lua unul.Sunt fte multumita de el.

| Adelina04 a răspuns:

Am un rimel de la Miss Sporty si sunt destul de multumita de elbig grin

| shelovesyou a răspuns:

Am si eu :X tot de la miss sporty si e destul de bun. e dintr'ala cu colagen, nu mi se pare ca-mi mareste buzele(oricum n-am nevoieblushing) dar senzatia e marfaa:X Sincer, fondul de ten lasa de dorit, in rest rimelul, gloss-urile si celelalte chestii sunt destul de ok!