| Sapphire a întrebat:

Tot vad intrebari legate de produsele cosmetice de la Miss Sporty. Imi suna cunoscut numele insa nu am nici un produs de la aceasta firma. Sunt bune? Care ar fi avantajele si dezavantajele cosmeticelor Miss Sporty? De unde le pot cumpara din Constanta sau online? Funda.

3 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Ojele sunt tare dragute si bune. In schimb am fost nemultumita de batonul corector. Nu se intindea bine. Lasa urme. In rest numai cuvinte de lauda.

| redsummer a răspuns:

Hey, alexie
eu am rimel de la miss sporty si sunt foarte multumita, iar pretul e unul absolut decent, ojele sunt bune alea din noua colectie, alea sidefate nu se intind bine, iar o colega de a mea are un gloss superb, dar care nu tine mai multe e 30 de minute.sad
stiu din reviste ca fondul de ten si blash-ul sunt cele mai bune de la ei...happy

| Madalina_5058 a răspuns:

Am folosit doar fond de ten de la miss sporty si era foarte bun. O prietena foloseste si alte produse si este foarte multumita. Si in legatura cu preturile sa stii ca sunt accesibile.