| anonim_4396 a întrebat:

Sunt ca orice fata normală însă sunt pretențioasă la parfumuri nu le suport pe cele dulci și găsesc foarte rar însă le iubesc pe cele bărbătești și credeți ca ar fi ceva greșit dacă m-as da cu parfum bărbătesc?

Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

Nu, eu zic sa porti ceea ce-ti place si ce te face pe tine fericita, nu trebuie sa-ti pese de ce zice lumea.Da-te cu orice parfum doresti! Mult succes!

4 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Nu cred că e greșit. Dacă băieții se pensează mai rău ca noi, se vopsesc, se epilează, merg la salon, se dau cu fond de ten și altele, noi de ce să nu cumpărăm haine de la ei sau să folosim parfumuri?
Nu e deloc rău să fii diferit și să porți/faci ceea ce-ți place!
O seară plăcută!

| ElenaSt2011 a răspuns:

Cel mai bine este sa folosesti ce parfum iti place, indiferent ca este pentru femei sau pentru barbati.

Nu conteaza ce zice lumea, caci nu poti opri gura lumii. Si in plus nu iti da lumea bani pentru parfum sau altceva, ci muncesti tu pentru banii respectivi.

| MălinaSophy a răspuns:

DELOC! Gusturile nu se discuta! sora mea e la fel.Nu suporta sa se dea cu mirosurile dulci asa ca se da cu cele mai barbatesti.Eu nu le suport pe cele barbatesti...dar do it! E bine sa ai gusturi diferite de colectivitate ^.^

| mady03 a răspuns:

Am niste reduceri extraordinare la niste parfumuri barbatesti contacteaza-ma la https://www.facebook.com/daniel.mighiu