| anonim_4396 a întrebat:

Heei! Care este parfumul vostru preferat(sau parfumurile). Credeti in ideea unui parfum pentru toata viata care sa va reprezinte? Niciodata n am reușit sa mă hotărasc la unul anume, mereu am jonglat între câteva parfumuri pe care le iubesc la nebunie.Sunt foarte curioasa sa vad si alte gusturi in materie de parfumuri si dacă considerati ca un parfum reprezintă o trasatura care defineste foarte bine un om.Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Parfumul meu preferat pe care il adoooor e Chanel-Coco Mademoiselle.
nu cred in ideea parfumului pentru toata viata pentru ca orice om se plictiseste la un moment dat si consider ca trebuie sa experimentam mai multe arome insa consider ca fiecare persoana are un anumit gen de parfum de exemplu floral, fructat, dulce etc.Si in functie de preferintele acestea putem sa alegem mai multe parfumuri.

1 răspuns:
| dianalalala a răspuns:

Avon perals - mirose a vanilie sau de la D&P - E17 care e aproape identic si parca mai puternic