| kesha a întrebat:

Sunt clasa a5a si nu stiu cum sa imi fac parul maine. Vreau freze cat mai rapide

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| R0011 a răspuns:

Ce freze vrei tu in clasa a 5-a? cand nici macar nu ai indemanare sa iti intinzi bine parul cu placa. oh go on Poti sa.ti impletesti o coada spic care sa vina dragut pe o parte.

| RaLuaCH a răspuns:

Poti sal impletesti coada peste si va arata genial happy daca nu stii incearca o impletitura normala intro coada pe o parte si o diadema draguta :* lasa o suvita mica sa atarna sper ca am fost de folos. vei fi sexi de asigur. Fundita?

| Venus666 a răspuns:

Cel mai simplu daca ai placa il intinzi este usor si mereu iese cand te grabesti patul intins arata sexy si aranjat lucios si matasos

| kesha explică (pentru Venus666):

Sunt clasa a5a nu am voie sa imi intind parul