| anonim_4396 a întrebat:

Sunt de calitate accesorile de pe acest site?
Cine a mai comandat?
http://www.mycloset.ro/categorii/accesorii-femei--6

2 răspunsuri:
| cameliagalateanu a răspuns:

Produsele sunt bune pentru ca sunt din afara tarii, dar la ultima comanda am avut mari probleme cu ei.
am comandat o pereche de sandale la 284 ron, a venit intr-o saptamana si jumatate (din usa), si a venit pe negru, nu pe gri cum am comandat.
intru pe site si vad ca modelul respectiv de sandale costa acum 184 Ron, i-am sunat si mi-am cerut banii inapoi, pentru ca nici nu aveau pe stoc modelul pe gri cum voiam si nici cei din sua nu mai aveau ce voiam. asa ca ei mi-au trimis ce au avut pe stoc, fara sa ma intrebe.

| jessikz0r a răspuns (pentru cameliagalateanu):

Am mai citit pe niste forumuri, tot asa au avut probleme cu ei cu durata de transport si marimi diferite.Eu as vrea sa comand un ceas, si nu cred ca nu-mi vor nimeri masura sau culoarea, vreau sa stiu daca este de calitate, gen Fossil, se merita sa dau 3 4 milioane sau e chinezarie?