| lllaaauuu a întrebat:

Sunt din Brasov si vreau sa stiu cat costa un piercing in ureche. Si am vazut un salon pe republicii unde este un magazin de suveniruri...stiti cat costa acolo? big grin multumesc :*

Răspuns Câştigător
| HoneyBii a răspuns:

Mi-am facut si eubatting eyelashesPai piercingul in ureche il poti face la o bijuterie.si nu costa mai mult de 20 lei.

3 răspunsuri:
| Christinne8 a răspuns:

In jur de 25 ron Un pierce.

| Deeeia a răspuns:

Fa-ti singura... si eu mi-am facut tot singura rolling on the floor n-are rost sa dai bani rolling on the floor te doar 2 zile si atata

| lllaaauuu explică:

Va multumesc!