| ctina a întrebat:

Sunt din Iasi si am o mare problema cu incaltamintea...nu imi prea gasesc pentru ca am piciorul cam mare. Stie cineva magazine unde aduc si marimi mari?

Răspuns Câştigător
| samaniela a răspuns:

Pe http://www.samaniela.ro este un site de prezentare pentru mai multe magazine din toata Europa. Acolo gasesti si magazine speciale de incaltaminte.

3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Poti sa incerci la Step Care in Iulius Mall(et. 2), au niste produse de calitate, eu port 39, dar am vazut ca au si marimi mai mari, acum depinde si de model.
Mai este Peg pe stefan, acolo au produse mai ieftine (dar eu mi+am luat niste sandalute s-au rupt dupa o singura purtare, pantofii sunt buni).
Aa, si mai este in zona Moldova Mall, Magazinul Papucei (fostul zoom), au si site www.papucei.ro.

| Baiaaanca a răspuns:

Nu stiu, nu sunt din Iasi. Dar poti sa iti faci comanda.Intreaba la magazinele de incaltaminte care fac asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contati-ma pe email: comenzi@samaniela.ro si va pot ajuta sa gasiti incaltaminte draguta potrivita pentru un picior mare.
Curand se vor introduce noi magazine in Samaniela Shop: http://www. samaniela.ro