| Sava_Alex_1999 a întrebat:

Sunt gras la 1.69m si 59.7 kg?

9 răspunsuri:
| lorena66 a răspuns:

Nu, ai o greutate buna-normala sa-i spunem

| Dinca_Andrei_1995 a răspuns:

Gras sigur nu doar cu 2-3 kile in plus

| ponturi a răspuns:

INDICELE DE MASĂ CORPORALĂ la tine este 20.9 BMI
Normoponderal
se recomandă o scanare iDXA care să identifice dispoziția kilogramelor tale, compoziția organismului și eventualele deficiențe care trebuie compensate.
Dacă ar fi fost peste 25 atunci erai Supraponderal şi atunci era altă discuţie.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu, deloc.

| Începătorul988 a răspuns:

Pentru 1.70 trebuie sa ai 60kg.

| Rotazi a răspuns:

Daca ai 60 de ani, nu esti gras. Dar daca ai 10-13 ani, ai ceva in plus.

| Daniel_Marius_1997_lCdN a răspuns:

Nu dinpotriva ai o greutate si o inaltime corespunzatoare. Dar nu stiu ce varsta ai?

| Daniel_Marius_1997_lCdN a răspuns (pentru Sava_Alex_1999):

Mm e bine eu am 16 ani si am 1.73 si 60 de kilograme