| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat am 15 ani, 1.69m si 66kg credeti ca sunt gras sau scund.

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

La 15 ani si 1.69m esti foarte bine iar cu cele 66kg esti si atletic. Parerea mea este ca nu trebuie sa iti faci griji. La inaltimea ta si tinand cont ca esti barbat, abia de la 80-85 kg in sus ar trebui sa iei masuri. Felicitari!

| Zapacitaaaa a răspuns:

La varsta ta inaltimea este buna iar greutatea normala ar fi intre 59 kg si 66kg, deci te incadrezi perfect in aceste standarde, NU AI DE CE SA ITI FACI GRIJI. Tine-o tot asa si fara excese alimentare daca vrei sa iti pastrezi silueta :*