| vedetaserii a întrebat:

Sunt inalta si slabuta(nu rau).As dori hainute cara sa ma avantajeze.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Culorile inchise te vor pune in evidenta destul de bine happy
Cele deschise vor crees iluzia ca esti grasuta happy

Blugii skinny, bluzele maxi, chiar si bluzele mulate te vor avantaja perfect, rochiile mulate sus largi joc, pantalonii foarte scurti (ii poti purta si cu dres), sacourile strampte, colantii de orice fel. pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce tot diminutivezi cuvintele?
Crezi că sună mai bine şi te gâdilă pe tine la buci că spui slăbuţă? NO.

| vedetaserii explică (pentru anonim_4396):

Daca ai buna placere sa imi raspunzi la intrebare... bine.Dar nu te baga singur(a)ca un/o taran(ca).Nu sunt slaba ca o grisina dar nici nu mi se varsa suncile.

| NebunaDinCartii a răspuns:

Ce zici de: o pereche de colanti rosii multati simpli, sau colanti cu imprimeuri si un tricou cu umeri lasati cu o cruce pe spate, niste platforme rosii sau negre si esti gata de "agatat" laughing!