| anonim_4396 a întrebat:

Sunt insarcinata si din cauza burticii nu ma mai pot epila singura. Sunt stanjenita sa merg la salon, sa ma dezbrac in fata unei pers straine mai ales ca de curand mi-au aparut si hemoroizi, nu sunt foarte vizivili, însă sunt acolo...plus ca nici labiile mele nu sunt tocmai frumoase si mici. Simt ca intru in depresie la gandul ca saptamana viitoare trebuie sa merg la control si eu inca nu am curaj sa merg sa ma epilez. Ce o sa creada femeia care m-ar epila, ca sunt o nesimtita care vine in halul asta la salonsad

A mai patit cineva asta?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

După cum am mai spus: Soţul nu te poate ajuta în problema enunţată? Că până la urmă, toată devenirea asta a ta, i se datorează lui.

| Miruna19miru a răspuns (pentru sierra1):

In perioada acesta nu ma simt bine in pielea mea. Plus ca as vrea sa ma ajute o persoana care se pricepe, nu un bărbat care nu are răbdare și sigur nu i-ar plăcea.

| FataAnonima88 a răspuns:

Daca iti e rusine sa mergi la salon poti sa iti rogi una dintre prietene sa te ajute.