| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la moda asemenea botine? mie imi plac!

http://1.bp.blogspot.com/......ww+077.jpg

6 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Da sunt la moda, dar nu conteaza asta trebuie sa iti placa tie!
Mie imi plac.

| DeN1 a răspuns:

Mie nu-mi plac...ma rog daca ai peste 30 de ani merg tongue

| thegirl1 a răspuns:

Nu conteaza daca sunt la moda sau nu. important e sa iti placa tiewinking

| ONUTZZA1998 a răspuns:

Da se poarta deoarece arata foarte bine pe picior insa daca tie iti plac cumparati! Daca nu nu le purta poarta ce crezi tu ca te avantajeaza, in ce te simti bine.Fi tu insati.Cu placere!happyhappyhappy

| inteligenta a răspuns:

Vor fii intot deauna la moda :1.sunt comozi, 2.frumosi,3.eleganzi

| Rebecaa14 a răspuns:

Da sunt la moda happy