| Intrebari_1756 a întrebat:

Fetelor, va plac baietii cu muschi?
Exemplu: http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

Da! love struck
De ce să mint şi să spun că primul lucru la care mă uit la un băiat este caracterul lui şi bla-bla-bla dacă nu este aşa? Nu, primul lucru mă uit la felul cum arată, printre care şi muşchii.batting eyelashes În plus, felul cum arată ( păr, îmbrăcăminte, muşchi, etc ) spune multe despre el : dacă se îngrijeşte de el sau nu, dacă îi pasă de sănătatea lui sau nu.
Părerea mea, nu mă omorâţi! laughing

4 răspunsuri:
| emokyda98 a răspuns:

Da iubitul mew are muschii asalove struck

| innalovefun a răspuns:

Mie personal imi plac.
Dar nu conteaza asta. Trebuie sa fie si capul folosit

| Popescu_8609 a răspuns:

Bineinteles ca le plac. Cele care spun nu si cauta sa bage vrajeli de genu cum ca ar conta mai mult caracterul, as zice ca-s mincinoase.
S-a dovedit stiintific de mult timp ca este foarte important si aspectul fizic atat pentru baietii cat si pentru fete.

| Intrebari_1756 explică:

Uitati-va la baiat, nu la fatalaughing