| lakrymotsa a întrebat:

Sunt multe intrebari de acest fel.Si a mea. Ce tinuta sa imi aleg la scoala luni?
1. Un tricou albastru cu alb si gri si lung, si pantaloni din aia scurti scurti si tenesi gri, si geaca de piele neagra(pentru ca e cam frig)
2. O bluzita subtire gri, geaca, si niste pantaloni gri, si desiguur tenesii gri.
Care vi se pare mai draguta combinatie? prima sau a doua?

Răspuns Câştigător
| Aly28 a răspuns:

Bunawinking
Pantalonii scuri nu mi se par foarte potriviti pentru prima zi, mai ales ca ai spus ca e cam racoare.In plus nu vad rostul gecii de blugi.
Aleg a doua tinuta, dar fara geaca, desi mi se pare prea mult gri.Ai putea sa-ti iei blugi negri, si sa-ti pui un lantisor peste bluza mai lung.
sau bluza neagra si restul.
incerca sa dai si o pata de culoare tinutei
succes in noul an scolarhappy

4 răspunsuri:
| continutfragil a răspuns:

Prima combinatie nu e prea potrivita pentru scoala din cauza pantalonilor scurti. happy In rest totul e ok. Daca tie iti place mai mult prima varianta parerea mea este sa inlocuieste pantalonii scurti cu o pereche de blugi, pantaloni lungi sau pantaloni trei sferturi. Succes la scoala :*

| Pau a răspuns:

Heey`!
Dupa parerea mea.pantalonii scurti nu sunt potriviti pentru prima zi de scoala(mai ales daca sunt foartee scurti) si nici al 2-lea outfit nu prea imi place deoarece e monoton, adica tot aceeasi culoare, gri peste tot
Eu ti-as spune sa pastrezi tricoul de la prima varianta si sa-l pui in a 2-a
Mult succes in alegerea tinutei pentru luni & have fun! happy

| Eveeee a răspuns:

Ew zic prima ca e asa mai cool si faina dar nu stiu daca e cam potrv pentru prima zi de scoala. deci ew zic sa o alegi pe a 2 a si cu 1 mergi in a 2 zi de scoala big grin bft :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.pantaloni scurti cu geaca, penibil.e ca si cum ai merge in tricou cu caciula.
2.prea mult gri, exagerezi cu asortatul.
Daca e sa aleg, a doua...dar ai putea sa iti iei pantaloni lungi.